Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Řidič ve Zlíně narazil u přechodu pro chodce do sloupu semaforu a zůstal ve voze zaklíněn


ZLÍN – Celé sobotní dopoledne komplikovala dopravu ve Zlíně na třídě Tomáše Bati ve směru na Vizovice havárie osobního vozidla tovární značky VW Golf, se kterým řidič ráno před půl osmou u přechodu pro chodce narazil do sloupu semaforu. Po nárazu skončilo auto zaklíněné mimo silnici. Uvnitř vozidla zůstal zraněný řidič.

Na pomoc ihned po oznámení vyjeli profesionální hasiči z nedaleké Centrální hasičské stanice Zlín. Řidič byl již v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči stabilizovali vozidlo, které bylo částečně ve vzduchu a zahájili vyprošťovací práce. Zraněného muže o chvíli později ze zcela zdemolovaného auta vytáhli ven pátými dveřmi na páteřové desce. Poté jej transportovali do sanitního vozu.

FOTOGALERIE…

Dále hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. Poté pomocí rozbrušovací pily odstranili poškozený sloup semaforu. Na závěr uklidili vozovku od střepů a úlomků.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(LJ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz