HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Policisté na Kladensku prokázali statečnost u požáru! Zlikvidováním plamenů se podařilo zachránit majetek s hodnotou přes milion korun

KLADENSKO – Policisté kladenského dopravního inspektorátu při provádění výkonu služby a při projíždění Americkou ulicí v Kladně zaznamenali ve 12.35 hodin černý dým vycházející z budovy v ulici Milady Horákové.

Policejní hlídka ihned vyjela ověřit danou situaci a po příjezdu k objektu zjistila požár ve skladu firmy. Policisté se okamžitě snažili za pomoci hasících přístrojů uhasit vzniklý požár. Na pomoc přijela i prvosledová hlídka z oddělení hlídkové služby, která za užití hadice s vodou nalezené v areálu, ochlazovala vstupní dveře do skladu, aby se zabránilo dalším škodám. Policejním hlídkám se do příjezdu posádky HZS podařilo udržet požár mimo dosah větší části skladu s výrobky a poté si plameny pod svoji kontrolu převzali hasiči.  Požár vznikl v menším objektu, kde byl umístěn odsavač prachu.

Způsobená škoda požárem byla předběžně vyčíslena na částku 200 000 korun. Co bylo příčinou tohoto požáru je nyní předmětem šetření vyšetřovatele HZS.

https://www.facebook.com/PolicieCZ/videos/557665914892270/

Profesionálním přístupem a včasným zásahem zlikvidování ohně, se podařilo předejít policejním hlídkám a posádce hasičů  k dalším škodám na majetku a uchránit budovu firmy včetně skladu s výrobky a materiálem, který byl předběžně vyčíslen na částku přesahující 1 000 000 korun.

Autor: nprap. Jana Šteinerová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář