Krimi Policie Praha Školní okénko Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KRIMI: Policisté dopadli mladíka, který ve výtahu v Praze osahával teprve jedenáctiletou dívku

PRAHA – Kriminalistům se podařilo, díky medializaci celého případu, získat cenná svědectví od občanů. Díky nim zjistili totožnost mladého muže, kterého vypátrali a následně obvinili z trestného činu Pohlavní zneužití. Jednalo se o mladíka z Prahy. V současné chvíli probíhají ve věci standardní úkony trestního řízení. Veřejnosti velmi děkujeme za veškeré poznatky!!!

Všem, kteří příspěvek sdíleli a zapojili se tak k úspěšnému ztotožnění muže, DĚKUJEME

Několik okamžiků hrůzy tak zažila jedenáctiletá dívka, kterou měl ve výtahu osahávat cizí muž. Ten poškozenou pravděpodobně sledoval od nákupního centra v Hostivaři až do domu, kde dívka bydlí. Vzhledem k tomu, že se jedná o dům o cirka sto bytech, tak se lidé v domě všichni neznají a poškozená proto bez obav s cizím mužem nastoupila do výtahu. Tam na ni měl muž sexuálně zaútočit a začal ji osahávat v oblasti rozkroku, stehen a hýždí. Po zastavení výtahu dívka s pláčem utekla do bytu a tam vše řekla mámě.

Případ začali prověřovat kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pro podezření ze spáchání trestného činu pohlavní zneužití, za což hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi. Kriminalisté zajistili kamerové záznamy muže, který s dívkou nastoupil do výtahu, a nyní ho hledají. Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

Případ se stal v neděli 24. 5. 2020 v Hostivaři nedaleko nákupního centra.

Autor: kpt. Jan Daněk

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “KRIMI: Policisté dopadli mladíka, který ve výtahu v Praze osahával teprve jedenáctiletou dívku

Napsat komentář