Kultura Pomáháme Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: Móda a hvězdy v Mostě v říjnu opět pomohou dětem díky tradiční velkolepé charitativní módní přehlídce

MOST – Tradiční v pořadí již 7. ročník charitativní módní přehlídky Móda a hvězdy pro děti z Klokánku v Teplicích a pro děti z dětského domova ve Vysoké Peci na Chomutovsku a Nadační fond Veroniky Kašákové se uskuteční v neděli 18. října v mosteckém divadle od 18.00 hodin.

Tradiční módní show pořádá opět mostecký Svatební salon Delta v čele s jeho majitelkou Petrou Vyoralovou. Pořadem bude i v letošním roce provázet populární herec David Gránský a televizní „rosničkář“ Karel Kašák.

Redakce agentury JV Press je i letos jedním z hrdých mediálních partnerů celé charitativní akce. Budeme přímo na místě pro Vás připravovat zajímavé video reportáže… A tímto Vás srdečně zveme na bezesporu nejlepší kulturní módní show letošního roku na Mostecku.

Vstupné na charitativní přehlídku v Mostě je 300 korun. Také letos bude mít fotodokumentaci na starost profesionální tým ReNi creative. Ten ostatně stojí za povedeným plakátem na letošní ročník. Stejně jako v loňském roce budete i VY moci přispět potřebným, zakoupením své vlastní tištěné fotografie právě u partnera akce WhiteBox.

Těšíme se na viděnou!

 

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář