Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Litvínov i pod novým vedením podlehl Brnu 1:4

LITVÍNOV – Je to pár dní, co se v Litvínově vyměnilo vedení týmu, které má přinést změnu k lepšímu. Bohužel se tak zatím nestalo! Ani v pátek to totiž nedopadlo jinak, doufejme, že pro příště už to bude lepší.

Verva má několik hráčů na marodce, a tak je museli vystřídat hráči z juniorky. Celý zápas všichni doufali, že alespoň dnes se Litvínovu zadaří, ale bohužel. Za celý zápas se trefil jen jediný hráč, který prostřelil Čiliaka, a to Havlíček.

Litvínov dnes (v pátek) neměl tolik síly, aby porazil Kometu, která byla opravdu rozjetá. Tři body tedy nezůstávají doma, ale odváží si je právě Brno.

Příští zápas se odehraje již tuto neděli od 15:30 hodin s Plzní. Přijďte fandit i vy!

HC Verva Litvínov – HC Kometa Brno 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

BRANKY: 50. Havlíček (M. Hanzl, L. Doudera) – 11. J. Krejčík (M. Erat, Nečas), 19. Mallet (Nečas), 50. Nečas (J. Krejčík, M. Erat), 59. Dočekal

HC Verva Litvínov – Petrásek (Kantor) – Kubát (A), Sörvik, Baránek, Hunkes, Gula, Z. Sklenička, L. Doudera – F. Lukeš, V. Hübl (A), Dufek – Trávníček (C), Gerhát, M. Hanzl – Helt, Válek, Matoušek – M. Havelka, Havlíček, Smolka.

HC Kometa Brno – Čiliak (Dostál) – J. Krejčík, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – R. Zohorna, Hruška, M. Erat (A) – Zaťovič, H. Zohorna, Vincour – T. Havránek, Nečas, Mallet – Dočekal, L. Čermák, Vondráček.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Ondráček, Pešek

Autor: Anna Nikolova

Foto: Lukáš Ondroušek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *