Auto-Moto Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezký Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Sport Středočeský Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

O2 Aréna se včera otřásala v základech při 18. ročníku FMX Gladitor Games!

PRAHA – Monstrózní, až neuvěřitelná freestyle-motocrossová show FMX Gladiator Games včera otřásala celou O2 Arénou již po osmnácté a tak oslavila své plnoleté narozeniny v přítomnosti několika tisíc diváků, kteří si to naplno užívali.

V pátek se konala tisková konference s jezdci, kteří se postupně představili a poté se konal trénink, při kterém jsme měli vyražený dech! Mezi jezdce například patří Luc Ackermann, Pat Bowden, Ryan Brown, Daniel Bodin, Jason Cesco nebo Remi Bizouard, Petr Pilát a také jedním z nich je Libor Podmol, který vydal svůj již druhý díl Deník Libora Podmola. Jeho dílo bude jistě stát za to, tak neváhejte a přečtěte si Deníky Libora Podmola hned oba!

Sobotní večer vyvrcholil kolem 18 hodiny, kdy se všichni diváci pohodlně usadili na svá místa a pak začala show! Na začátku bylo představení motorek Harley-Davidson, předvedla se nám také vojenská policie nebo hradní stráž. Jako první mezi sebou soutěžili jezdci, kdo z nich bude lepší.

Do finále se dostal Libor Podmol a David Rinaldo, oba předváděli neskutečně kousky a tak vybírání bylo složité, porota ale vybrala toho nejlepšího a tím byl zahraniční jezdec David Rinaldo, který vyhrál gladiátorskou vestu a hodinky.

Po těchto soubojích čekalo diváky představení, na které bylo radost pohledět. Jezdci se řadili po dvojicích a synchronizovaně předváděli to co umí! Tento večer se jim povedl a nikdo z nich nebyl zraněn. Ke konci show se také představila sourozenecká dvojka Libor Podmol a Filip Podmol a bylo to skvělé, vidět dva bratry v akci. Diváci také mohli vidět Bodina s Cescem, kteří skákali na sněžných skútrech.

Na závěr přišla generálka Armády ČR, která převzala šek 100 000,-Kč na podporu vojenského fondu solidarity, který věnovali gladiátoři. Na tuto show bylo pozváno 200 vojáků a zúčastnili se jí také rodiny pozůstalých vojáků, kteří zahynuli v Afghánistánu. Vojáci, kteří byli pozvaní jim vzdali hold před vyprodanou O2 Arénou a lidé se na jejich počest postavili, aniž by moderátor něco říkal.

Byla to opravdu neskutečná show, plná ohnivých prvků, ohňostroje, skvělé hudby a která hlavně stojí za to!

Příští rok se FMX Gladitor Games pojede 2.11.2019 a lístky jsou v předprodeji již teď, tak neváhejte a kupujte. Jistě se bude na co dívat i příští rok, nenechte si tuto jedinečnou show ujít.

ODKAZ NA FOTKY Z CELÉ AKCE: https://lukasondrousek.rajce.idnes.cz/FMX_Gladiator_Games_2018/

VIDEO Z CELÉ SHOW BUDE K DISPOZICI CO NEJDŘÍVE!

Autor: Lukáš Ondroušek, Anna Nikolova

Foto, video: Lukáš Ondroušek, Anna Nikolova

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *