Kultura Nezaradené Politika Pomáháme PR Školní okénko Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Na slavnostní otevření sportovního hřiště střední školy v Mostě se přijel podívat i hejtman Ústeckého kraje

MOST – Nový školní sportovní areál dnes slavnostně otevřela Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola v Mostě.

Nový sportovní areál je připraven na výuku tělesné výchovy žáků a studentů školy a jejich volnočasové aktivity. Hřiště je přizpůsobené na malou kopanou, házenou, volejbal, plážový volejbal, atletiku a další sporty.

Na slavnostní otevření hřiště se přijel také podívat i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a primátor města Most Jan Paparega. Na otevření ale také nechyběla náměstkyně  primátora v oblasti školství, kultury, sociálních věcí, zdravotnictví a informatiky Markéta Stará.

”Toto hřiště se rekonstruovalo od května 2019 do července 2020,  byl to  tedy pouze jeden rok takový malý zlomek ale byl to rok významný, protože rekonstrukce znamenala pokácet mnoho stromů a vysázet mnoho nových stromů. Znamenala vytvořit nové podloží, položit povrchy,  vytvořit třeba plážový volejbalový hřiště, vytvořit zázemí kde je sociální zázemí a šatny,“ řekla ředitelka školy Jitka Hašková

Autor: Lukáš Jirka
Foto: Lukáš Jirka

 

 

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář