Auto-Moto Cestování Doprava HZS Královehradecký Krimi Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Hasiče v Královéhradeckém kraji zaměstnalo šest dopravních nehod! Tři zraněné museli hasiči z havarovaných aut vyprostit

KRÁLOVÉHRADECKO – U šesti dopravních nehod zasahovali během dnešního rána hasiči na Královéhradecku a Rychnovsku, u třech nehod museli zraněné osoby vyprošťovat.

Na Královéhradecku zasahovali hasiči například v městské části Třebeš u dopravní nehody osobního vozidla, které narazilo do stromu. Z nabouraného vozidla vyprostili hasiči jednu osobu pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a předali ji do péče ZZS. U Stěžer, části Hřibsko se pak srazila dvě osobní vozidla, jedno z aut skončilo převrácené na bok a hasiči z něj vyprostili pomocí hydraulického nářadí zraněnou osobu. Na místě zasahovala stanice Hradec Králové – Pražská a JSDH Nechanice.

FOTOGALERIE…

Na Rychnovsku museli hasiči vyprošťovat při nehodě osobního vozidla na silnici č. 14 v katastru Podbřezí, části Chábory. Automobil vyletěl ze silnice a skončil v několikametrové vzdálenosti převrácený na střeše. Na místo spěchala profesionální jednotka z Dobrušky, pomocí hydraulických nůžek vyprostila jednu zraněnou osobu a předala ji do péče záchranné služby.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář