Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Na Jablonecku se střetla dodávka s osobním autem! Jeden člověk střet nepřežil, další tři lidé včetně dítěte skončili v nemocnici

JABLONEC NAD NISOU – Hasiči ze stanice HZS Jablonec nad Nisou společně s dobrovolnými kolegy z Maršovic na Jablonecku vyprosili dnes po devatenácté hodině osoby po dopravní nehodě dvou vozidel před obcí Dolní Černá Studnice směrem od Kokonína. Střetla se dodávka s osobním autem na zasněžené vozovce. 

U nehody přistál i vrtulník Letecké záchranné služby. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné. Dva lidé zůstali zaklíněni v jednom z havarovaných vozidel.

Hasiči provedli protipožární opatření a použili vyprošťovací zařízení k úplnému odstranění střechy vozidla, aby zraněné z vozu vyprostili. Lékař na místě konstatoval úmrtí jedné osoby. Bohužel nepomohla blesková resuscitace. Další tři lidé včetně dítěte utrpěli zranění a skončili v nemocnici.

Okolnosti tragické nehody vyšetřují dopravní policisté.

Zdroj: HZS Libereckého kraje

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář