Doprava Finance HZS Jihomoravský Krimi LZS Městská policie Policie Politika Pomáháme Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE OBRAZEM: Po úderu ničivého tornáda na Hodonínsku zemřeli již minimálně čtyři lidé! Záchranáři hlásí desítky zraněných

HODONÍNSKO – Škody po řádění ničivého tornáda na Hodonínsku jsou opravdu velké. Statici s policisty nyní zjišťují stav poškozených budov. Může jít o stovky objektů. Nemovitosti, které označí páskou jsou životu nebezpečné.

Jednou z nejhůře postižených obcí jsou Lužice na Hodonínsku. Pro ty, kteří chtějí potřebné jakkoli podpořit, byla zřízena bezplatná informační telefonní linka. Na čísle 800 129 921 vám operátoři poskytnou bližší informace jak můžete pomoci. Nejezděte prosím sami do postižených míst, značně to komplikuje dopravu.

FOTOGALERIE…

„Prosíme aby lide nejeli v tuto chvíli pomáhat přímo do zasazených obci. Značně se nám komplikuji odjezdové a příjezdové trasy a doprava v obcích. Obracejte se prosím na infolinku 800 129 921 ke koordinaci pomoci,“ dodávají hasiči.

 

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR
a HZS ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář