Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Hasiči v Karlovarském kraji zasahovali během posledních čtyřiadvaceti hodinách u šesti vážných nehod

KARLOVARSKÝ KRAJ – V uplynulých čtyřiadvaceti hodinách zasahovali hasiči v Karlovarském kraji u šesti dopravních nehod. Jedna z nich měla tragické následky…

Od středečního do čtvrtečního rána se jednalo o dvě události ze zraněním, jednou o úklid po dopravní nehodě a třikrát o nehody s nutností vyproštění. Jedna nehoda si pak vyžádala lidský život.

K první nehodě hasiči vyjížděli na silnici č. 6 u Pomezí nad Ohří, kde havarovalo osobní auto s kamionem. V průběhu řešení této nehody se pak jen o kousek dál na stejné silnici stala dopravní nehoda osobního auta, hasiči museli vyprostit jednu osobu, následně zajistili prostor pro přistání záchranářského vrtulníku. U Jindřichovic havarovala motorka, zranili se řidič i spolujezdec, u Sokolova pak hasiči likvidovali únik provozních kapalin.

FOTOGALERIE…

U Merklína po půlnoci narazilo osobní auto do stromu, při nehodě došlo ke smrtelnému zranění. Do stromu pak narazilo ve čtvrtečních ranních hodinách osobní auto také u Nebanic, o jednu zraněnou osobu se postarala záchranná služba.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz