Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE OBRAZEM: Při ranním čelním střetu dvou osobních aut na Českolipsku se zranili dva lidé! Jeden z řidičů v nemocnici posléze zemřel

ČESKOLIPSKO – Jak jsme již dnes informovali, v brzkých ranních hodinách se v Bohaticích na Českolipsku čelně střetla dvě osobní vozidla. Jeden řidič na následky těžkého zranění v liberecké nemocnici bohužel zemřel. Informují o tom policisté.

Dnes, kolem páté hodiny ranní, přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 ze Zdravotnické záchranné služby oznámení o vážné dopravní nehodě v obci Bohatice na Českolipsku. Čelně se zde střetla dvě osobní vozidla.

FOTOGALERIE…

Řidič vozidla Hyundai jel ve směru od Mimoně a v první pravotočivé zatáčce ze zatím nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia. Oba řidiči utrpěli těžká zranění, se kterými byli transportování vozidly Zdravotnické záchranné služby do Krajské nemocnice Liberec. Z důvodu jejich zranění nemohli policisté u obou účastníků provést na místě orientační dechové zkoušky na alkohol, vyžádali si proto odběr krve v nemocnici.

Řidič vozidla Hyundai bohužel na následky velmi vážných zranění později v krajské nemocnici zemřel.

Komunikace byla po dobu více jak čtyř hodin zcela uzavřena. Policisté odkláněli dopravu v Zákupech a v Mimoni.  Okolnosti a přesná příčina této vážné dopravní nehody bude nyní předmětem dalšího šetření.

Autor: kpt. Bc. Vladimíra Šrýtrová
Foto: Hasiči Mimoň

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz