Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté pátrají po dvanáctileté dívce z Pelhřimovska… Neviděli jste ji někde?

PELHŘIMOVSKO – Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované nezletilé dívce.

Dvanáctiletá dívka byla viděna naposledy v neděli 22. ledna v odpoledních hodinách, v Humpolci, kde pobývala. Policisté začali okamžitě po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat ve městě.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Českých Budějovicích a měla se vrátit z povolené dovolenky.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat. Prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Kolínsku, ale není vyloučeno, že se nachází na jiném místě republiky.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Níže naleznete odkaz s podrobnějšími informacemi o pohřešované dívce. V případě, že je odkaz neaktivní, byla osoba vypátrána.

Pátrání po osobách – Policie České republiky

Autor: por. Ing. Michaela Lébrová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz