Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Praha Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: Policisté intenzívně pátrají po dezorientovaném 72letém muži, který odjel v oranžovém Suzuki SX se svým psem! Od té doby je nezvěstný


MNIOCHOVICE – Policisté intenzívně pátrají po 72letém muži, který odjel v oranžovém Suzuki SX, 2SY 3182 se svým psem. Naposledy byl viděn na 12km D1 směrem na Prahu. Senior trpí Alzheimerovou nemocí a zřejmě je dezorientovaný. Viděli jste ho? Zavolejte prosíme na tísňovou linku 158.

EDIT: AKTUALIZUJEME: Policisté odvolali pátrání po pohřešovaném 72letém seniorovi z Mnichovic… Byl vypátrán ve svém autě

Aktuálně policisté pátrají po pohřešovaném 72letém Romanu Chvojkovi z Mnichovic na Praze jih. Senior trpí Alzheimerovou chorobou, ale dnes (15.4. 2023) v 9:45 hodin sedl do vozidla oranžové barvy Suzuki SX SPZ 2SY 3182 a odjel spolu se svým psem (kříženec černé barvy) na nedaleký cvičák do Ondřejova. Tam ale nedojel.

V 15. hodin byl jeho mobilní telefon nalezen na čerpací stanici ve Velké Bíteši, kde tankoval. Poté byl jeho poslední pohyb zaznamenán na dálnici D1 ve směru na Prahu na 12km v 16:30 hodin. Od té doby je jeho pohyb neznámý.

Je možné, že je senior dezorientovaný a neví kde je a jak se dostat do místa bydliště. Pohřešovaný má mít na sobě žlutou reflexní pracovní bundu, černé tepláky a světle hnědé boty.

Pokud seniora nebo jeho vozidlo uvidíte, ozvěte se prosím policistům na linku 158. Za jakékoliv poznatky a pomoc s pátráním předem děkujeme.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz