Sport Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

HC Verva Litvínov v prvním utkání baráže zvítězila nad Karlovými Vary!

LITVÍNOV – Verva se tentokrát dostala do baráže a hned první zápas vyhrála nad Karlovými Vary!

Litvínov včera vybojoval tři důležité body pro udržení místa v extralize. Mezi prvními střelci Vervy byl Viktor Hübl, který se trefil již ve druhé minutě. Ve druhé a třetí třetině pak vystříleli další dva góly Matoušek a Jánský.

Ve 49. minutě ještě svitla naděje Varům, ale gólový náskok Litvínova nedokázali dohnat. Vervu čeká dalších 11.kol baráže.

Příští utkání se odehraje v Kladně a to 30.3.2018 od 18 hodin. Domácí utkání se odehraje 3.4.2018 od 17:30 hodin s Jihlavou! Přijďte bojovat a podpořit kluky i Vy!

HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

BRANKY: 2. V. Hübl (J. Mikúš, F. Lukeš), 29. Matoušek, 42. Jánský (V. Hübl) – 49. Gríger (Skuhravý)

HC Verva Litvínov – Petrásek (Kantor) – Šesták, Frolo, Gula (A), Z. Sklenička, Sörvik, Baránek, L. Doudera – M. Hanzl, J. Mikúš, J. Černý – Matoušek, Řehoř, Trávníček (C) – Jánský, V. Hübl, F. Lukeš – Jícha, Válek, Jurčík.

HC Energie Karlovy Vary – F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý (C), Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.

Rozhodčí: Hejduk, Kika – Frodl, Komárek

Diváci: 5 342

Autor: Lukáš Ondroušek

Foto ilustrační: Lukáš Ondroušek