Auto-Moto Doprava Krimi Plzeňský Policie Složky IZS Z domova Zprávy podle krajů

Policisté pátrají po svědcích a řidiči který po dopravní nehodě s autobusem v Domažlicích odjel z místa nehody

DOMAŽLICE –  Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 23. ledna 2021 v 19:50 hodin na křižovatce ulic Masarykova a Havlíčkova v Domažlicích.

Neznámý řidič nezjištěného osobního vozidla prudce odbočil vlevo ve směru jízdy z ulice Masarykova do ulice Havlíčkova, přičemž jel původně v jízdním pruhu určeném pro přímý směr jízdy. Před odbočením nedal znamení o změně směru jízdy, přejel křižovatku a levou stranou vozidla narazil do levé přední části autobusu.

Po dopravní nehodě nezastavil a pokračoval v jízdě. Škoda na autobusu byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Podle zjištěných informací by se mělo jednat o vozidlo tovární značky Citroen černé barvy, na kterém byla umístěna registrační značka s písmeny AA.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Autor: por. Mgr. Dagmar Brožová

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář