HOKEJ Kultura Sport Technika Tipy na výlet Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

HOKEJ: Litvínov v pátek změří síly v přípravném utkání s Litoměřicemi

LITVÍNOV – Litvínov v přípravě na sezónu potkaly vzhledem k nemoci a zranění hráčů Plzně nečekané komplikace.

Svěřencům trenéra Országha tak odpadly dva přípravné duely na novou sezónu. Vedení klubu se dohodlo na utkání s partnerskými Litoměřicemi, které se odehraje v pátek 27. srpna od 11:00.

Vstup na utkání bude pro všechny příznivce zdarma. 

Pro vstup na stadion se ale všichni musí řídit platnými nařízeními. Od 1. srpna může sportovní akci ve vnitřních prostorách navštívit až 3000 lidí, a to buďto s negativním PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky.

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme od dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Zdroj: HC Verva Litvínov 

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář