HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Zahradní chatku u Uherského Brodu pohltily plameny

UHERSKÝ BROD – Druhý stupeň požárního poplachu byl vyhlášen v neděli krátce před desátou hodinou večerní u požáru zahradní chatky v Uherském Brodě – Vinohradech.

Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Uherský Brod a Uherské Hradiště společně s dobrovolnou jednotkou z Uherského Brodu, Vlčnova a Pašovic.

V době jejich příjezdu byla chatka celá v plamenech. Hasiči ihned zahájili hasební činnost a do dvaceti minut měli požár pod kontrolou. Poté rozebírali konstrukci zasažené části chatky a prolévali vodou skrytá ohniska. Na místo požáru se dostavil majitel objektu, který hasičům sdělil, že se uvnitř nachází jedna propanbutanová láhev. Hasiči ji vytáhli ven z chaty a chladili v kádi s vodou.

FOTOGALERIE…

Tři minuty před půlnocí velitel zásahu vyhlásil likvidaci požáru a jednotky se postupně začaly vracet na své základny. Na dohlídku na požářišti zůstali místní dobrovolní hasiči.

Příčinu vzniku požáru šetří vyšetřovatel hasičů.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(LJ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz