Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

SPORTOVNÍ POZVÁNKA: V Bílině se uskuteční benefiční hokejový turnaj neregistrovaných hokejistů

BÍLINA – Zimní stadion v Bílině se v sobotu 20. ledna 2018 stane dějištěm 1. ročníku bílinského benefičního hokejového turnaje neregistrovaných hokejistů BÍLINSKÝ BŘEZŇÁK CUP 2018. 

Turnaje se zúčastní 6 týmů z Bíliny a širšího okolí (hráči z Mostu, Teplic a přilehlích obcí. HC Bílinská kyselka, HC Kafáč Bílina, HC ZZS ÚK( zdravotnický záchranný sbor /Ústeckého kraje), Snowflake, AHC pro OFFICE, Jokerit Svinčice). Redakce JV PRESS je jedním z mediálních partnerů benefiční akce.

Oficiální plakát na akci

„Turnaj je určen pro amatérské hokejisty, kteří nebyli nikdy registrováni pod svazem.  Benefiční hokejový turnaj podpoří cenami také Bílinská kyselka a Bohemia chips,“ říká za organizační tým František Weigl..

Akce se uskuteční 20. ledna 2018 na bílinském stadionu v čase od 7:00 hodin až 16:00 hodin. Vstupné bude dobrovolné a jeho výtěžek půjde na podporu spolku „Šance žít“ odkaz zde:  http://www.sancezit.cz/home/, v dílně pracují lidé s tímto hendikepem: lidi s těžkým astmatem, psychickými nemocemi, roztroušenou sklerózou, po operaci páteře a rukou, po onkologické diagnóze a epilepsií).

„Hlavní cíl turnaje je dát prostor “ ne-hokejistům“, kteří nemají mnoho šancí zahrát si na turnajích, kde se nasazují výkonnostní hráči z důvodu úspěchu daného týmu. Chceme zajistit turnaji náležitou organizaci a docílit toho, aby potěšení ze hry bylo na prvním místě, dodává k bnefičnímu hokejovému turnaji v Bílině František Weigl.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář