Kultura Školní okénko Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Ústecká Sluneta hostila 7. ročník tradiční celorepublikové soutěže v cheerleadingu se zahraniční účastí: 7. BASTA CHEER CUP 2019

ÚSTÍ NAD LABEM –  Již 7. ročník tradiční celorepublikové soutěže v cheerleadingu se zahraniční účastí: 7. BASTA CHEER CUP 2019 se uskutečnil v ústeckém Sportcentru SLUNETA.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 500 soutěžících z celé ČR a Německa. V nabitém soutěžním dni bylo možné shlédnout 149 soutěžních vystoupení na dvou speciálně upravených plochách pro kategorii cheer a dance.

Celým dnem diváky provázel známý moderátor Karel Kašák, který se v časech mezi jednotlivými vystoupeními postaral o skvělou show pro diváky i soutěžící. Tato soutěž je zařazena do České národní cheerleadingové ligy. Pořádajícím klubem soutěže je sportovní klub BASTA CHEERLEADERS z. s., s tréninkovými středisky v Ústí nad Labem, Teplicích a Jílovém, který čítá 243 členů.

„Náš tým si z tohoto klání přivezl do rozsáhlé klubové sbírky celkem: 9 zlatých, 7 stříbrných a 5 bronzových medailí. Největší radost byla v teamu rodičů, kteří soutěží v kategorii Parents teams. Obsadili první místo a odnesli si tak zlaté medaile a krásný pohár.

Nejvíce si ceníme zlatého umístění Adély Šmídové a Dominiky Šindelářové, které soutěžily v kategorii double dance hip hop senior.

Dále bych touto cestou chtěla poděkovat městu Ústí nad Labem za finanční podporu a všem sponzorům, zejména pak BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. za poskytnutí vod a minerálek pro všechny soutěžící, porotce a realizační tým čímž byl zajištěn pitný režim po celý den pro všechny soutěžící zdarma.“

Autor: Radka Bandasová
Šéftrenérka BASTA CHEERLEADERS z.s.

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář