Auto-Moto Cestování Doprava HZS Karlovarský Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS smrtelná nehoda Technika tragická nehoda Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Na Sokolovsku se střetly tři motorky s osobním automobilem! Jeden člověk nehodu nepřežil


SOKOLOVSKO – Při dopravní nehodě osobního auta a tří motorek na silnici u Královského Poříčí na Sokolovsku se včera vážně zranily dvě osoby, jedna osoba byla zraněna lehce a jedna osoba se zranila smrtelně.

Dva vážně zraněné transportoval do nemocnice vrtulník. Na místě zasahovali hasiči ze tří jednotek, pomáhali s ošetřením a transportem zraněných, zajišťovali přistání záchranářských vrtulníků a postarali se o úklid vozovky. Provoz na silnici byl po dobu záchranných prací zcela uzavřený. Během úterý to nebyla jediná vážná dopravní nehoda v kraji.

FOTOGALERIE…

V Chodově došlo ke střetu nákladního auta a dítěte, pro které záchranná služba také zavolala letecký transport. Celkem v úterý zasahovali hasiči u dvanácti dopravních nehod, přičemž osm z nich se stalo v rozmezí hodiny a půl po čtvrté hodině odpoledne.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz